Ingredience, jejich správný poměr a výběr jsou základem nejen pro kulinářskou tvorbu, ale rovněž pro tvorbu reklamní.
Snažíme se nabídnout široké spektrum služeb, od návrhů řešení zakázky přes grafický návrh či podobu až po konečnou montáž či dodávku.

 

 

 

 

 

INGREDIENCE

 

 

Ingredience,
jejich správný poměr a výber jsou základem nejen pro kulinářskou tvorbu, ale rovněž pro tvorbu reklamní.
Snažíme se nabídnout široké spektrum služeb, od návrhů řešení zakázky přes grafický návrh či podobu až po konečnou montáž či dodávku.

Proto nabízíme kompletní služby založené především na spolehlivých lidských zdrojích
Služby grafika a operátora
, který je schopen zpracovat libovolné podklady, kresby, grafiky, fotografie, texty, případně obstarat vhodný materiál a přetavit jej do prezentace schopné podoby. Operujeme především na platformě MAC (grafické stanice G4, G5), není však problém zpracovat jakákoliv data, scanovat, vykřivkovat, retušovat, tisknout pro potřeby náhledu nebo rozeslat, případně umístit na Internet či podobu prostě od základu vytvořit a vymyslet.

Disponujeme poloprofesionální fotografickou technikou CANON D350 + příslušenství a jsme schopni nabídnout služby fotografa v terénu i ateliéru.

Díky vlastním tiskovým strojům MUTOH Falcon 4100 a Mutoh ValueJet jsme schopni v podobě velkoplošného tisku realizovat zakázky ihned, stejně tak v případě malonákladového tisku. V případě ofsetového tisku, spolupracujeme s několika ofsetovými tiskárnami z nichž jsme vzhledem ke konkrétní zakázce schopni vybrat tu nejvhodnější, samozřejmostí je kompletní dohled od počátku až po finalní dokončení a předání produktu.

Malá technická dílna umožňuje realizaci základních dílenských prací, spojených s potahováním, lepením, ořezáváním, laminováním či tvorbě jednoduchých konstrukcí a monáží.


Orientační ceník našich služeb a prací